Inteligentné klimatizácie

Dodávame klimatizácie od výrobcov, ktorí neustále pracujú na zdokonaľovaní svojich technológií. Vďaka nim môže vaša klimatizácia pracovať úsporne, ekologicky a mať množstvo pokročilých funkcií. Ich nadčasový dizajn, funkčnosť a nízka spotreba elektrickej energie s nízkou hladinou hluku, vás nikdy neomrzia.

Viac

Potrebujete pomôcť s výberom produktu?

Nemusíte sa snažiť pochopiť všetky technické parametre. Stačí, ak si s nami dohodnete termín obhliadky priestoru. Z katalógov našich dodávateľov Vám odporučíme to najlepšie riešenie. Vyplňte kontaktný formulár, spojíme sa s Vami a dohodneme si osobné stretnutie.

Kontaktujte nás, radi sa Vám ozveme

Odbornosť garantovaná 6-ročným štúdiom na Stavebnej fakulte STU v Bratislave so špecializáciou na Technické zariadenia budov – Vetranie a klimatizácie, a viac ako 11-timi rokmi praxe.


11+ rokov

profesionálnych
skúseností

5 dní

od objednávky
po obhliadku

24 hodín

po obhliadke cenová
ponuka zdarma

Vlastnosti zariadení

Invertorové jednotky

Vonkajšia jednotka je vybavená energeticky úspornou invertérovou technológiou a DC motormi pre najvyššie energetické účinnosti.

Hyper Heating

Táto technológia umožňuje udržovať stály vykurovací výkon až do vonkajšej teploty -15°C a zaistiť chod až do vonkajšej teploty -25°C.

Funkcia tepelného čerpadla

S funkciou tepelného čerpadla sa dá energeticky úsporne vykurovať miestnosti. Vďaka vysokej energetickej účinnosti aj pri nízkych teplotách je stále minimálna spotreba elektrickej energie a tiež znižuje zásah do životného prostredia.

Reštart po výpadku elektrickej energie

Jednotky automaticky naštartujú po výpadku elektrického napájania s posledne zvoleným nadstavením.

Wifi

Aplikácie umožňujú bezdrôtové ovládanie cez smartphone, tablet alebo počítač.

Týždňový časovač

S týždenným časovačom môžete nadstaviť až štyri individuálne spínacie časy pre jeden deň. Jednotku môžete flexibilne zapnúť alebo vypnúť. Okrem toho môžete v každom spínacom čase nastaviť požadovanú teplotu v miestnosti.

Nočný režim

Komfortná funkcia nočného režimu automaticky znižuje hlučnosť vonkajšej jednotky. Naviac sa diódy a tóny diaľkového ovládania budú pri obsluhe tlmené. Optimálne riešenie pre spálne.

Kvalita vzduchu

Kvalitu vzduchu zabezpečujú aj Štvorfázový plazmový filter, Antialergický enzýmový filter, Plazma Ionizér a tiež Strieborný iontový filter, ktoré zachytávajú baktérie, vírusy a plesne.

Sledovanie prítomnosti ľudí

Efektívne riešenie zníženia spotreby a úspory peňazí. Snímač zariadenie v prípade potreby uvedie do pohotovostného režimu.

Dislej spotreby energie

Slúži na monitorovanie a znižovanie spotreby elektrickej energie

Chata

Táto inovatívna funkcia udržuje teplotu 7 / 8 °C, aby sa zabránilo zamrznutiu potrubí v priebehu zimného obdobia. Táto funkcia je veľmi cenená na chatách a chalupách.

Chladivo R32

Zariadenia obsahujú nové chladivo R32 a dosahujú drastické zníženie hodnôt potenciálu pre globálne otepľovanie.